loading

اطلاعیه بسیار مهم

قابل توجه هنرجویانی که کلاسهای قبل از عید انها بخاطر کرونا نا تمام مانده . برای کلاس انلاین ۲۹ تیر ماه پیش ثبت نام نمایند تا بتوانیم با خدمات انلاین کلاسهایشان را به اتمام برسانیم .
با توجه به بخشنامه جدید ستاد کرونا مبنی بر امکان تمدید شرایط کلاس خصوصی تا ۱۰ مرداد ماه و برگزار نکردن کلاس گروهی لذا واحد اموزش اکادمی ماسا از شما عزیزان درخواست دارد که در کلاس ۲۹ تیر ماه شرکت نمایید ( شرط شرکت در کلاس پیش ثبت نام است بدون دریافت هزینه اضافه ) تا ما بتوانیم خدمات خود را کامل نماییم و پرونده کلاس قبل عید بسته شود .
همچنین در صورتی که شرایط نرمال شود کلاسها در ادامه بصورت حضوری خواهد بود.
اگر هم در کلاسهای انلاین که برای بار دوم برای شما در نظر گرفته شده است شرکت ننمایید مجموعه هیچ مسولیتی برای برگزاری کلاس حضوری تا زمان شرایط سفید نخواهد داشت.
در ادامه هنرجویانی که نیاز به مدرک خود دارند میتوانند فقط در ازمون نهایی شرکت کرده و در صورت کسب نمره قبولی مدرک خود را از مجموعه دریافت نمایند .
ما بار دیگر اعلام میکنیم هرگز منافع مالی خود را با به خطر افتادن سلامتی شما عزیزان گره نمیزنیم و طبق قوانین کشوری برخورد می کنیم و اگر مجموعه ای دیگر چنین کاری میکند ما هرگز بی قانونی را ملاک رفتار انسانی خود نمی کنیم.

با تشکر واحد اموزش اکادمی ماسا

اخبار مهم

اخبار مهماطلاعیهکرونا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *