loading
بازیابی اکانت اینستاگرام

بازیابی اکانت اینستاگرام

 

چرا اکانت اینستاگرام دیسیبیل میشود؟

شدید ترین مجازاتی که اینستاگرام میتواند بر روی یک اکانت اینستاگرام اعمال کند غیر فعال کردن اکانت و یا همان disabled میباشد که در پی آن اکانت شما از طرف اینستاگرام غیر فعال شده و اکانت شما از اینستاگرام به صورت دائمی و یا موقتی ( در صورت اقدام و ارسال بازگردانی پیج ) پاک خواهد شد اما برای رفع این مشکل اول باید توضیح مختصری در این مورد بدهیم.

دیسیبیل شدن اکانت اینستاگرام میتواند عوامل زیادی داشته باشد اما به صورت کلی اصلی‌ترین دلیلی که میتواند اکانت شما از طرف اینستاگرام غیر فعال شود اسپمر شناخته شدن اکانت شما میباشد. اگر اکانت شما دیسیبیل شود شما از اکانت غیر فعال شده به صورت خودکار خارج خواهید شد بعد از آن شما از طریق صفحه ورود به اینستاگرام هنگامی که میخواهید اقدام به ورود به اکانت خود کنید با پیام ” …your account has been disabled for  ” که در عکس زیر مشاهده میکنید مواجهه خواهید شد. بعد از مشاهده این پیام دیگر مطمئن میشویم که اکانت اینستاگرام شما از طرف اینستاگرام غیرفعال و یا دیسیبیل شده حال باید نوشته ” learn more ” در کادر باز شده را لمس کنیم تا وارد صفحه فرم بازیابی حساب اینستاگرام شویم.

همانطور که گفتیم برای رفع احتمالی این مشکل باید گزینه “learn more” را لمس کنید تا اینستاگرام شما را به صفحه مربوطه که در عکس زیر مشخص شده هدایت کند. سپس در صفحه مربوطه نوشته آبی رنگ “let us know” را لمس کنید تا ادامه فرایند بازگردانی پیج اینستا را رفته و سپس کادرهای مربوطه را پر کرده و ارسال را بزنید و بعد منتظر پیام‌های اینستاگرام در ایمیل خود باشید.

 

پر کردن فرم بازیابی اکانت اینستاگرام

خب بعد از آن که اسم اکانت و پسوورد اکانت خود را در بخش ورود به اینستاگرام وارد کردید و با پیام مربوطه که در مطالب بالا نشان دادیم روبرو شدید و سپس گزینه “learn more” را لمس کردید و بعد در صفحه باز شده برای ادامه نوشته آبی رنگ “let us know” را انتخاب کردید با یک سوال در این صفحه روبرو خواهید شد برای ادامه بازیابی اکانت اینستاگرام مراحل زیر را ادامه دهید.

۱_ بعد از لمس گزینه “let us know” با یک سوال در قسمت “my instagram account was deactivated” روبرو میشوید که از شما پرسیده میشود آیا این حساب کاربری برای نشان دادن یک محصول یا سرویس تجاری بوده؟ اگر اکانت غیر فعال شده شما یک اکانت فروشگاهی بوده یعنی داشتید شغل خود را داخل اینستاگرام گسترش میدادید و اکانت خود را بیزینسی کرده بودید گزینه بله را انتخاب و در غیر اینصورت گزینه خیر را انتخاب کنید چون اکانت مربوطه‌ای که ما در حال بازیابی اکانت اینستاگرام آن میباشیم تجاری بوده گزینه بله را انتخاب و ارسال را لمس میکنیم.

۲_ بعد از جواب سوال در بخش قبلی حال برایتان فرم بازیابی اکانت اینستاگرام باز خواهد شد که باید در کادر اول اسم خود را بنویسید (خیلی مهم نیست اما صرفا بنویسید)

۳_ در کادر دوم اسم اکانت غیر فعال شده خود را بنویسید.

۴_ در کادر سوم ایمیل ثبت شده در اکانت غیر فعال شده را وارد کنید البته باید به آن دسترسی داشته باشید.

۵_ در کارد آخر نیز کشوری که در آن ساکن هستید را وارد کنید. ( بهتر است که united states را بنوسید )

۶_ در مرحله آخر از شما خواسته میشود تا اطلاعات مربوط به اکانت بیزینسی خود را آپلود کنید که میتوانید آن را نادیده بگیرید و ارسال را بزنید.

 

دریافت ایمیل بازیابی اکانت اینستاگرام

بعد از پر کردن فرم بازیابی اکانت اینستاگرام و ارسال آن به پشتیبانی اینستاگرام حال باید وارد ایمیل خود شوید و منتظر دریافت ایمیل از طرف اینستاگرام باشید که میتواند دریافت آن از سه دقیقه تا دو ساعت طول بکشد. شاید برایتان سوال پیش بیاید که اینستاگرام برای شما چه پیامی را ایمیل خواهد کرد؟

بعد از چند دقیقه ما ایمیلی را از طرف پشتیبانی فیسبوک دریافت میکنیم که در متن پیام یک کد ۵ رقمی و چند توصیه برای گرفتن یک عکس با یک کاغذ دیده میشود که شما برای جواب دادن این ایمیل باید روی یک کاغذ آ چهار تمیز و صاف اسم اکانت اینستاگرام خود و در وسط آن کد پنچ رقمی و در پایین آن نیز اسم خود را نوشته و سپس کاغذ آماده شده را جلوی سینه خود گرفته و از خود عکس بگیرید به صورتی که اتاق تاریک نباشد و عکس گرفته شده از سر تا شکم شما را در برگیرد.

بعد از گرفتن عکس مربوطه حال باید آن عکس را در جواب به ایمیل دریافتی از طرف اینستاگرام ارسال کنید و منتظر جواب در روزهای آتی باشید که از دو روز تا یک هفته دریافت جواب طول خواهد کشید.

 

به صورت کلی غیر فعال شدن اکانت اینستاگرام از طرف اینستاگرام دلایل زیادی دارد که اصلی‌ترین دلیل آن میتواند اسپم شناخته شدن فعالیت شما باشد که ما در این مقاله خواستیم اگر حساب اینستاگرام‌تان به هر دلیلی غیر فعال شد راهی برای بازیابی اکانت اینستاگرام خود داشته باشید که این راه‌حل آن نیز قطعی نیست و اگر در اقدام اول جواب نگرفتید دوباره از اول اقدام کنید و اگر تا یک ماه اکانت‌تان فعال نشد دیگر از تلاش دست بردارید زیرا دیگر هیچ راهی برای بازیابی اکانت اینستاگرام‌تان وجود ندارد.

 

 

 

فناوری

آکادمیآکادمی ماساآموزشآموزش آنلاینآموزش رایگانامنیت اینستاگرامبازیابی اکانت اینستاگرامپشتیبانی اینستاگرامترفندتکنولوژیکلاس آنلاینکلاس تابستانیکلاس حضوریهک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با آکادمی
instagram
whatsapp
telegram
phone
email