loading
راهنمای استفاده از سرویس های شرکت‌های خدماتی

راهنمای استفاده از سرویس های شرکت‌های خدماتی

دسترسی همگانی به اینترنت کارها را بسیار ساده کرده است. شهروندان تنها با چند کلیک می توانند خدمات موردنیاز خود را از قبیل اعزام تعمیرکار لوازم برقی به محل،اعزام کارگر خدماتی، نقاشی ساختمان، نماشویی ، نظافت مشاعات و بسیاری از امور را از شرکت‌های خدماتی دریافت کنند. سهولت استفاده از امکانات شرکت‌های خدماتی موجب شده تا مصرف کنندگان خدمات شرکت‌های خدماتی هرروز بیشتر شوند. این امر می‌تواند رفاه و آسایش خانواده ها را به همراه داشته باشد به شرطی که جانب احتیاط را رعایت کنیم.

 

با توجه به فراگیر شدن شرکت‌های خدماتی، لزوم آگاهی در مورد خود شرکت بیشتر شده است. تبلیغات گسترده و ظاهری شیک و مدرن نباید موجب گمراهی مصرف کننده شود. قبل از اینکه با یک شماره ثبت شده بر روی کارتی با گرافیک زیبا تماس بگیرید و تقاضای سرویس مورد نظر را داشته باشید بهتر است به این نکات توجه کنید.

۱- استفاده از خدمات شرکت‌های خدماتی که در متن آگهی تبلیغاتی، آدرس کامل شرکت را ذکر نکرده اند کار صحیحی نیست.  برای بهره مند شدن از خدمات این شرکت ها باید بدانیم از اعتبار شرکت اطمینان کافی پیدا کرد.

 

۲-چگونگی مراحل جذب سرویس‌دهنده‌هایی که با شرکت‌های خدماتی کار می کنند بسیار مهم است. شرکت‌های خدماتی معتبر برای حفظ اعتبار خود و رضایت مشتری ارزش قائل هستند و در هنگام جذب سرویس کار، حتماً از پیشینه و مدارک شناسایی وی اطلاع پیدا می کنند. چنانچه از خدمات شرکت‌های خدماتی ثبت شده استفاده می کنید، خیالتان از بابت نیروی اعزام شده به منزل راحت باشد.

 

۳- شرکت‌های خدماتی معتبر دارای تجربه کافی در زمینه ی خدمات درخواستی هستند و قبل از اعزام نیروی متخصص می توانند برآورد منطقی و صحیحی از قیمت و هزینه های خدمات ارائه شده داشته باشند. این‌گونه شرکت‌های خدماتی دارای فرم‌های مخصوص با قیمت های مشخص می باشند.

 

4- توصیه می شود تحت هیچ عنوانی مشتری به طور مستقیم با شماره سرویس دهنده تماس حاصل نکند. زیرا شرکت‌های خدماتی معتبر می توانند ارتباط خود را با برخی از سرویس دهندگان قطع کنند. این موضوع خارج از حیطه اختیارات شرکت است و ممکن است تبعاتی را به همراه داشته باشد.

 

5- برای استفاده از خدمات شرکت‌های خدماتی کیفیت کار مهم است نه فرد. به تجربه دیده شده برخی از افراد رابطه صمیمی و دوستانه ای را با نیروی اعزام شده برقرار می کنند که می‌تواند مشکل آفرین باشد. عمده مشکل به وجود آمده در این موارد این است که حتی در صورت عدم رضایت از سرویس نمی توانید تقاضای قطع همکاری کنید. هرگز رابطه دوستانه را با کار تلفیق نکنید.

 

6- پس از تماس و هماهنگی با شرکت خدماتی، لازم است تا در زمان تعیین شده در محل حضور داشته باشید. بهتر است قبل از تقاضای سرویس مورد نظر، زمان خود را تنظیم کنید. شرکت‌های خدماتی بر اساس جدول زمانی مشخصی نیروهای متخصص را به محل اعزام می کنند که از قبل اطلاع رسانی می شود.

 

معرفی نرم افزار های خدمات منزل

1- آچاره

با دانلود اپلیکیشن آچاره به سادگی و در چند مرحله خدمات مورد نیاز خود اعم از نظافت، تعمیرات، آرایشگاه، تعویض روغن و لوله کشی را از آچاره دریافت کنید. کافیست تا خدمت مورد نظر خود را انتخاب کنید و مکان و زمان حضور متخصص را مشخص نمایید و بقیه کارها را به آچاره بسپارید. اپلیکیشن موبایل آچاره برای اندروید و  IOS در دسترس است.

 

2- استادکار

برنامه استادکار به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار داده شده است. بنابراین به منظور دانلود و یا ثبت درخواست خدمات در این برنامه نیازی به پرداخت هزینه نخواهید داشت و تنها نیاز است تا هزینه خدمات را پس از انجام به سرویس کار پرداخت کنید.

 

3- هوم سرویز

اپلیکیشن هوم سرویز (HomeServize) این امکان را فراهم می‌آورد تا کاربران بتوانند سرویس دهنده خدمات مورد نظر خود را به صورت آنلاین و از طریق گوشی استخدام کنند. برنامه هوم سرویز شامل خدمات مختلفی از جمله نظافت منزل، تعمیرات، کارواش و غیره می‌شود و در حال حاضر تنها در شهر تهران فعال است.

 

 

فناوری

آچارهآکادمیآکادمی ماساآموزشآموزش آنلاینآموزش رایگاناستادکارترفندشرکت های خدماتیکلاس آنلاینکلاس تابستانیکلاس حضورینظافتهوم سرویز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *