loading
مزایای خرید اینترنتی

مزایای خرید اینترنتی

خرید اینترنتی باعث شده است تا تجارت الکترونیکی بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد. این پست مزایای خرید آنلاین که هم منافع خریداران و هم منافع صاحبان فروشگاه آنلاین را مورد توجه قرار داده است، بیان می کند. فروشگاه های آنلاین؛ فضای نامحدود زمانی به همراه طیف گسترده ای از محصولات را دراختیار خریداران قرار می دهد تا  افراد در این ایام کرونا و محدودیت های موجود، با دید بازتر اقدام به خرید کنند.

 

1.راحتی در خرید

این روزها که بیشتر افراد جامعه شاغل هستند و نیز با فراگیری بیماری کرونا میل کمتری به بیرون رفتن از خانه دارند، به دنبال خریدی هستند که کمتر در راه رفت و آمد برای خرید وسایل و مایحتاج خود باشند بنابراین بهترین گزینه برای این افراد خرید اینترنتی یا همان خرید آنلاین می باشد.

 

2.قیمت بهتر و تنوع بیشتر

زمانیکه شرکتی به صورت اینترنتی محصول خود را به فروش می رساند می تواند قیمت به صرفه تری را برای محصول خود پیشنهاد دهد و می تواند محصول خود را با تخفیف بیشتر و قیمت مناسب تری به فروش برساند. زمانیکه به یک فروشگاه اینترنتی مراجعه می کنیم؛ ما هستیم و یک مانیتور و دنیایی از محصولات متنوع و می توانیم از بین آن ها، محصول مورد علاقه خود را انتخاب کنیم ، در عین حال نیز می توانیم اطلاعات زیادی را در رابطه با آن محصول بدست آوریم.

 

3.امکان قیاس قیمت کالاها

در دنیای مجازی دیگر نیازی به وقت صرف کردن جهت رفتن به مغازه های مختلف را نداریم و در عوض در یک صفحه اینترنتی می توانیم قیمت کالاهای مشابه را مقایسه کرده و بهترین آن را برای خود انتخاب کرده و در سبد کالایی خود قرار دهیم.

 

4.دوری از شلوغی و ترافیک

سالمندان و خانم هایی که فرزندان کوچک دارند با خرید اینترنتی می توانند از ترافیک و شلوغی موجود دوری کنند؛ اینگونه است که می توانند سلامت خود را کمتر به خطر اندازند و برای خرید خارج از منزل کمتر با ریسک روبرو شوند.

 

5.مزیت در تحویل کالا

مشتریان با خرید اینترنتی و مشخص کردن زمان دریافت کالای خود می توانند زمان دقیق دریافت کالای خود را تعیین کنند. فروشگاه های اینترنتی هم با مزیت هایی که برای مشتریان در نظر می گیرند نسبت به سقف خرید مشتری، ارسال رایگان را نیز برای آنها در نظر می گیرند.

 

6.ضمانت تعویض کالا

تقریباً در تمام فروشگاه های اینترنتی، مهلتی را جهت ارجاع کالا در نظر می گیرند و در بخش FAQ و یا در مراحل خرید؛ شرایط کالاهای مرجوعی را مطالعه می کنند و نسبت به آن اقدام به خرید می کنند.

 

هر روز اعداد خرید اینترنتی در کشور افزایش پیدا می‌کند. از ابتدای اسفند تا به امروز میزان خریدهای اینترنتی مردم 63درصد بیشتر شده است. این موضوع نشان می‌دهد که سبک خرید مردم در حال تغییر است و دیگر خرید به شیوه سنتی حداقل مانند سال‌های گذشته از سوی خیلی از خانواده‌ها دنبال نمی‌شود.

شاید تا چند وقت پیش خیلی از مردم ویروس کرونا را جدی نمی‌گرفتند و برای خرید ترجیح می‌دادند حضوری به مغازه‌ها بروند، اما شیوع این ویروس و درگیر کردن خیلی از خانواده‌ها باعث شد تا مردم جدی‌تر از قبل رفت و آمدهای خود را کنترل کنند و به جز موارد ضروری از خانه بیرون نروند. این امر به افزایش قابل توجه خرید های اینترنتی کمک شایانی کرد.

فناوری

آکادمیآکادمی ماساآموزشآموزش آنلاینآموزش رایگانترفندتنوع کالاخرید اینترنتیدر خانه بمانیمکرونا ویروسکلاس آنلاینکلاس تابستانیکلاس حضورینماد اعتماد الکترونیکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با آکادمی
instagram
whatsapp
telegram
phone
email