loading
5 بازی برتر Xbox one در سال 2020

5  بازی برتر Xbox one در سال 2020

 

Xbox One X در حال حاضریکی از قدرتمند ترین کنسول های بازار است و وقتی بحث بازی های غیر انحصاری کنسول ها پیش می آید، انتخاب خوبی است. اما ایکس باکس سری  X قرار نیست تا اواخر سال 2020 عرضه شود و با شیوع ویروس کرونا و اوقات طولانی ماندن در خانه، گزینه ای جز  Xbox One باقی نمی ماند. اما جای نگرانی نیست! بازی هایی که در ادامه معرفی میکنیم، قابلیت اجرا در سری  X را نیز دارند.

 

Doom Eternal 2020

داستان بازی Doom برروی کره‌ی مریخ روی می‌ دهد، جاییکه شرکت (UAC) تشکیلاتی را جهت انجام آزمایشات و تحقیقاتی بنا نهاده اما به ناگاه توسط پورتال‌هایی که در ابتدا جهت تهیه‌ی منابع انرژی نامحدود برای انسان‌ها (از طریق جهنم) ساخته شده بودند، از سوی نیروهای شیطانی مورد حمله قرار می‌گیرد. شما در نقش یک سرباز موظفید به نبردی علیه گروه‌های مختلفی از شیاطین جهنم بروید.

 

Red Dead Redemption 2

راک ‌استار در نسخه قبلی Red Dead Redemption ثابت کرد که هنرش فقط محدود به ساخت GTA نیست و می‌تواند در بازی‌هایی با حس و حال متفاوت هم حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد. این روند در این نسخه نیز ادامه دارد. داستان Red Dead Redemption 2 از جایی آغاز می‌شود که گروه داچ، پس از یک سرقت ناموفق مجبور به فرار شده‌اند و کارشان به منطقه‌ای کوهستانی و پوشیده از برف رسیده است. بازی شروعی طوفانی دارد و با اینکه شاید ماموریت‌های اولیه هیجان خیلی بالایی نداشته باشند، اما Red Dead Redemption 2 کارش را حداقل از حیث روایت داستان قوی و نفس‌گیر شروع می‌کند.

 

Apex Legends

Apex Legends با انتخاب یک لجند در ابتدای هر بازی آغاز می‌شود. تا به اینجا هشت لجند مختلف در بازی وجود دارند که شش تای آن‌ها رایگان و دو لجند دیگر قابل ‌خرید هستند. هریک از این لجندها، دارای سه قابلیت Passive، Active و Ultimate هستند که هریک از آن‌ها، بر اساس سبک هیروی موردنظر در طول بازی قابل‌ استفاده هستند.

 

Resident Evil 7

داستان بازی Resident Evil7 : Biohazard در اواسط سال ۲۰۱۷ جریان دارد، جایی در جنوب ایالات متحده و حوالی شهرک دالوی که چند مرتبه وجود ارواح در این منطقه گزارش شده است.داستان بازی Resident Evil 7 برای اولین بار در مجموعه، با دوربین اول شخص و از نگاه یک شخصیت جدید روایت می‌شود. قطه‌ی آغازین داستان بعد از رویدادهای Beginning Hour شروع می‌شود، رویدادی که طی آن گروهی تلویزیونی توسط دو عضو آلوده شده‌ی خانواده‌ی بیکر یعنی میا و جک قتل رسیدند رسید.

 

Halo 5: Guardians

شلیک، انفجار، آتش بازی، بیگانه‌ها، اسپارتان‌ها و یک بخش چند نفره عالی با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه همه و همه را در Halo 5: Guardians، بازی انحصاری کنسول ایکس‌ باکس وان می‌توانید پیدا کنید.  Halo یکی از برترین آثاری است که در کهکشان‌ های دنیای گیم و همچنین سبک تیراندازی اول شخص یکی از بزرگ ‌ترین مدعی‌ها به شمار می ‌رود. سری بازی‌های  Halo با روایت داستانی عظیم، هر بار در قالب شماره‌ها و نام‌های مختلف که عرضه شده، توانسته عنصر‌های جدید، گیم ‌پلی منحصر به فرد و به طور کل، یک سرگرمی ناب را به طرفداران خود ارایه دهد.

 

فناوری

2020ApexDoom EternalHaloRed Dead RedemptionResident EvilXbox Oneآکادمیآکادمی ماساآموزشآموزش آنلاینآموزش رایگانبازیترفندکلاس آنلاینکلاس تابستانیکلاس حضوریگیمینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *